Bransoletka Złota - Czarne Oczko z Sercem
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota bransoletka na rękę w kolorze żółtego złota zdobiona czarnymi oczkami z emalii oraz sercem zdobionym czarną cyrkonią (dwustronnie). Połowa bransoletki - 9 cm ma większe oczka dzięki czemu można regulować długość od 19 do 10 cm |
| Długość | 19 cm w tym połowa bransoletki 9 cm ma możliwość regulacji |
| Przybliżona waga | 1,37 g |
| Elementy ozdobne o wymiarze | kuleczki ok 0,1 cm oraz serce 0,6 cm |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Emalia | Czarna |
| Kamień | Czarna Cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.