Bransoletka Złota - Koniczynka Kolorowa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.2
OPIS
| Opis produktu | Złota bransoletka z elementami ozdobnymi w kształcie koniczynki wypełnionej kolorową cyrkonią. Bransoletka posiada przedłużkę umożliwiającą zmianę długości 19,5 cm lub 17,5 cm. Flower |
| Długość | 19,5 cm w tym 2,0 cm przedłużki |
| Przybliżona waga | 2,64 g |
| Długość przedłużki | 2,0 cm |
| Wielkość elementu ozdobnego | 0,7 x 0,7 cm |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kamień | Cyrkonia - fioletowa, błękitna, czerwona, żółta oraz niebieska |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.