Bransoletka Złota - Koniczynka II
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota bransoletka z elementami ozdobnymi w kształcie koniczynki. Bransoletka posiada przedłużkę umożliwiającą zmianę długości która na samym końcu posiada małą białą cyrkonię. |
| Długość | 19,5 cm w tym 3,0 cm przedłużki |
| Przybliżona waga | 1,21 g |
| Długość przedłużki | 3,0 cm |
| Wielkość elementu ozdobnego | 0,6 x 0,6 cm |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kamień | Cyrkonia Biała |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.