Bransoletka Złota - Koniczynka i Biedronka
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota bransoletka z elementami ozdobnymi w kształcie koniczynki oraz emaliowanej biedronki. Posiada przedłużkę umożliwiającą zmianę długości bransoletki. Maksymalna długość to 19 cm natomiast krótsza wersja to 16,5 cm. |
| Długość | 19,0 cm wraz z przedłużką |
| Przybliżona waga | 1,42 g |
| Długość przedłużki | 2,5 cm |
| Wielkość elementu ozdobnego | koniczynka : 1,0 x 1,0 cm - biedronka : 0,5 x 0,5 cm |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Emalia | Czarna i Czerwona |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.