Bransoletka Złota - Nieskończoność z Blaszkami
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota bransoletka z elementami ozdobnymi o kształcie symbolu nieskończoności oraz gładkich drobnych blaszek. Posiada przedłużkę umożliwiającą zmianę długości bransoletki. Maksymalna długość to 19 cm a krótsza to 17 cm. |
| Długość | 19,0 cm wraz z przedłużką |
| Przybliżona waga | 0,89 g |
| Długość przedłużki | 2,00 cm |
| Wielkość nieskończoności | 1,0 x 0,3 cm |
| Średnica blaszki | 0,4 cm |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.