Naszyjnik Złoty - Vit z Masą Perłową Białą
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złoty naszyjnik z elementami ozdobnymi w kształcie koniczynki wypełnionej masą perłową, kwiatkiem - złoto oraz serduszka – złoto. |
| Długość zawieszki | 3,0 cm |
| Wymiary elementów ozdobnych | serduszko ok 0,4 cm, kwiatek ok 0,9 cm, koniczynka ok 1,2 cm |
| Długość łańcuszka | 43,0 cm |
| Przybliżona waga | 2,52 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Element ozdobny | Biała Masa Perłowa |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.