Długi Złoty Naszyjnik - Flora
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Długi złoty naszyjnik z elementami ozdobnymi w kształcie listków po części wypełnionych czarna emalią oraz białą masą perłową. Flower |
| Długość łańcuszka | 80 cm |
| Wielkość elementów ozdobnych | ok 0,5 x 1,3 cm |
| Przybliżona Waga | 8,48 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Emalia | Czarna |
| Masa perłowa | Biała |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.