Kolczyki Złote - Wiszące Flora
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote wiszące kolczyki o kształcie listków zdobionych czarną emalią i białą masą perłową. |
| Długość kolczyka | 4,5 cm |
| Wielkość elementów ozdobnych | 1,3 cm oraz 0,5 cm |
| Przybliżona waga | 3,6 g |
| Typ zapięcia | Wiszące - Sztyft |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Emalia | Czarna |
| Masa perłowa | Biała |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.