Kolczyki Złote - Czarna Cyrkonia Basic
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
2.8
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki z zapięciem na sztyft, czarna cyrkonia osadzona w czterech łapkach. |
| Średnica cyrkonii | 0,3 cm |
| Wysokość osadzenia kamienia | 0,5 cm |
| Przybliżona waga | 0,92 g |
| Typ zapięcia | Sztyft |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Czarna cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.