Kolczyki Złote - Dziecięce z Granatową Cyrkonią
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki o kształcie kwiatków, zdobione granatową oraz białą cyrkonią. Kolczyki z angielskim zapięciem. |
| Całkowita długość kolczyka | 1,4 cm |
| Szerokość wzoru | 0,5 cm |
| Przybliżona waga | 1,22 g |
| Typ zapięcia | Angielskie |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Granatowa oraz Biała cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.