Złoty Łańcuszek - Kostka III 50 cm
Cena regularna:
1 086,00 zł
Promocja trwa do 31 maja 2026
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złoty łańcuszek o splocie Kostki w żółtym kolorze. Cienki i delikatny łańcuszek. |
| Długość łańcuszka | 50 cm |
| Przybliżona szerokość splotu | 0,05 cm |
| Przybliżona waga | 1,32 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
Dane techniczne
| Długość Łańcuszka | 50 cm |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.