Kolczyki Złote - Gwiazdka Kolorowa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki z zapięciem typu angielskiego o kształcie gwiazdek zdobionych kolorową emalią. |
| Wielkość kolczyka | 0,9 x 0,4 cm |
| Długość całego kolczyka | 1,0 cm |
| Przybliżona waga | 1,26 g |
| Typ zapięcia | Angielskie |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Emalia | Żółta, błękitna, różowa i szara |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.