Złoty Łańcuszek - Figaro II 55 cm
Cena regularna:
2 220,00 zł
Promocja trwa do 31 maja 2026
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złoty cienki łańcuszek o splocie Figaro. |
| Długość łańcuszka | 55 cm |
| Przybliżona szerokość splotu | ok 0,19 cm |
| Przybliżona waga | 2,74 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
Dane techniczne
| Długość Łańcuszka | 55 cm |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.