Kolczyki Złote - Koła Zakręcane
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote puste kolczyki koła w swej formie plecionki na zapięcie typu sztyft. |
| Wysokość kolczyka | 1,8 cm |
| Grubość splotu | 0,3 cm |
| Przybliżona waga | 1,92 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Typ zapięcia | Sztyft |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.