Złoty Łańcuszek - Figaro Duże 60 cm
Cena regularna:
5 954,00 zł
Promocja trwa do 31 maja 2026
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złoty łańcuszek o splocie Figaro. |
| Długość łańcuszka | 60 cm |
| Przybliżona szerokość splotu | ok 0,3 cm |
| Przybliżona waga | 7,35 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
Dane techniczne
| Długość Łańcuszka | 60 cm |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.