Kolczyki Złote - Owal Mały z Cyrkonią
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki o kształcie małych owali zdobionych białą cyrkonią. |
| Wymiar kolczyka | 1,1 x 0,9 cm |
| Szerokość kolczyka | 0,3 cm |
| Przybliżona waga | 1,95 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Cyronia biała |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.
Maria
Po raz kolejny zakupiłam kolczyki tego Jubilera Są piękne Jestem bardzo zadowolona a doradztwo i obsługa klienta jest na najwyższym poziomie Polecam