Kolczyki Złote - Prostokąty z Niebieską Cyrkonią
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki o kształcie prostokąta zdobionego białą oraz niebieską cyrkonią. |
| Wymiar kolczyka | 1,7 x 1,1 cm |
| Szerokość kolczyka | 0,1 cm |
| Przybliżona waga | 1,65 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Cyronia biała i niebieska |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.