Kolczyki Złote - Perła i Cyrkonia Czarna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki zdobione białą perłą słodkowodną oraz czarną cyrkonią o zapięciu typu sztyft. Po zapięciu kolczyka perła znajduje się pod płatkiem ucha. Lato |
| Przybliżona waga | 2,39 g |
| Średnica perły | 0,7 cm |
| Średnica cyrkonii | 0,3 cm |
| Typ zapięcia | Sztyft |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Perła | Biała słodkowodna |
| Kamień | Cyrkonia czarna |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.