Naszyjnik Złoty - Berlin
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Naszyjnik w kolorze żółtego złota z podłużnymi elementami ozdobnymi. |
| Długość łańcuszka | 42 cm w tym 6 cm przedłużki |
| Wielkość elementów ozdobnych | 0,9 oraz 1,9 cm |
| Przybliżona waga | 2,53 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte. Błysk i Grawer |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
Dane techniczne
| Długość Naszyjnika | 42 cm |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.