Kolczyki Złote - Podwójna Cyrkonia Biała
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote wiszące kolczyki zdobione dwoma białymi cyrkoniami na zapięcie typu angielskiego. Eleganckie i solidne kolczyki dla każdej kobiety. |
| Długość kolczyka | 1,7 cm |
| Średnica kółek | 0,3 cm oraz 0,6 cm |
| Przybliżona Waga | 3,12 g |
| Typ zapięcia | Angielskie |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Biała cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.