Złoty Łańcuszek - Lisi Ogon II 42 cm
Cena regularna:
1 680,00 zł
Promocja trwa do 31 maja 2026
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złoty łańcuszek o splocie Lisi Ogon. |
| Długość łańcuszka | 42 cm |
| Przybliżona grubość splotu | 0,1 cm |
| Przybliżona waga | 1,98 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
Dane techniczne
| Długość Łańcuszka | 42 cm |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.