Kolczyki Złote Przeciągane - Rurki Skręcone z Cyrkonią II
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki przeciągane o kształcie skręcanych rurek zdobionych na końcach kulkami z białą cyrkonią. |
| Długość kolczyka | 6,5 cm |
| Średnica kulki | 0,5 cm |
| Przybliżona waga | 2,05 g |
| Typ zapięcia | Przeciągane |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Biała cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.