Zawieszka Złota - Motyl Niebieski
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
3.95
OPIS
| Opis produktu | Złota zawieszka o kształcie motyla zdobiona emalią. |
| Długość zawieszki | 2,2 cm natomiast bez koluszka 1,8 cm |
| Szerokość zawieszki | max do 1,9 cm |
| Przybliżona waga | 0,53 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Emalia | Czerń, Błękit, Seledyn, Biel |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.
Lili
Śliczny motylek bardzo ladnie prezentuje sie na lancuszku, pieknie zapakowany, idealny na prezent