Kolczyki Złote - Różowa Cyrkonia II
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.5
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki z zapięciem typu angielskiego o okrągłym kształcie zdobione różową cyrkonią. Lato |
| Wielkość kolczyka | 0,5 x 0,5 cm |
| Długość całego kolczyka | 1,4 cm |
| Przybliżona waga | 1,36 g |
| Typ zapięcia | Angielskie |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Różowa cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.