Naszyjnik Złoty - Kwiatki z Kulką Grawerowaną
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.2
OPIS
| Opis produktu | Złoty naszyjnik z elementem ozdobnym w kształcie kwiatka oraz grawerowanych kulek. |
| Długość łańcuszka | 45 cm w tym 3,0 cm przedłużki |
| Średnica kulki | 0,2 cm |
| Wielkość kwiatka | 0,5 x 0,5 cm |
| Przybliżona waga | 1,75 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.