Kolczyki Złote - Skrzydła Anioła Średnie
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Kolczyki w kolorze żółtego i białego złota z zapięciem na sztyft o kształcie skrzydeł anioła ze zdobieniem białych cyrkonii. |
| Wielkość kolczyka | 1,1 x 0,5 cm |
| Przybliżona waga | 1,35 g |
| Typ zapięcia | Sztyft |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte i Białe |
| Kamień | Biała cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
Dane techniczne
| Zapięcie Kolczyka | Sztyft |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.