Złoty Łańcuszek - Singapur Mini Blaszki 45 cm
Cena regularna:
772,00 zł
Promocja trwa do 31 maja 2026
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.4
OPIS
| Opis produktu | Złoty łańcuszek o splocie Singapur z mini blaszkami. |
| Długość łańcuszka | 45 cm |
| Mini blaszki o rozmiarze | 0,3 x 0,1 cm |
| Przybliżona grubość splotu | 0,1 cm |
| Przybliżona waga | 0,92 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
Dane techniczne
| Długość Łańcuszka | 45 cm |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.