Kolczyki Złote - Swing
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote wiszące kolczyki zdobione łezkami z czarną emalią na zapięciu typu sztyft. |
| Długość kolczyka | 7,5 cm ( krótsza część 5,5 cm ) |
| Wymiar elementu ozdobnego | 1,5 x 0,5 cm |
| Przybliżona Waga | 4,62 g |
| Typ zapięcia | Sztyft |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Emalia | Czarna |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.