Naszyjnik Złoty - Dwułańcuchowy Zdobiony
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu |
Złoty naszyjnik dwułańcuchowy ozdobny. Naszyjnik posiada w komplecie dwa łańcuchy, krótszy bliżej szyi jest grawerowany natomiast dłuższy ma gładką fakturę. Obydwa łańcuchy są połączone razem w całosć - posiadają jedno zapięcie. Naszyjnik posiada przedłużkę dzięki której można zmieniać długość naszyjnika. |
| Długość ogniwek grawerowanych | 1,0 x 0,2 cm |
| Długość ogniwek gładkich | 1,0 x 0,3 cm |
| Długość łańcuszka bliżej szyi | 46,5 cm w tym przedłużka 3,0 cm |
| Długość dłuższego łańcuszka | 47,0 cm |
| Przybliżona waga | 7,49 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.