Kolczyki Złote - Talerzyk Gładki 48mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki z zapięciem typu angielskiego o kształcie gładkich talerzyków. |
| Średnica kolczyka | 0,48 cm |
| Długość całego kolczyka | 1,4 cm |
| Przybliżona waga | 1,21 g |
| Typ zapięcia | Angielskie |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.