Kolczyki Złote Wiszące - Glam II
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote dmuchane kolczyki wiszące o kształcie trójkątnym o zapięciu typu angielskim. Dolna część rurki jest rozpłaszczona. |
| Długość kolczyka | 3,8 cm |
| Maksymalna szerokość kolczyka | 3,7 cm |
| Grubość rurki | niecałe 0,2 cm |
| Przybliżona waga | 2,36 g |
| Typ zapięcia | Angielskie |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.