Kolczyki Złote Wiszące - Glamour
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki wiszące o kształcie kwadratu o zapięciu typu angielskim. |
| Długość kolczyka | 4,0 cm |
| Maksymalna szerokość kolczyka | 3,9 cm |
| Przybliżona waga | 4,67 g |
| Typ zapięcia | Angielskie |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.