Kolczyki Złote - Wiszące Gwiazdki II
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.67
OPIS
| Opis produktu | Złote wiszące kolczyki o kształcie gwiazdek. Zapięcie przeciągane przez ucho. |
| Długość kolczyka | 6,4 cm |
| Wielkość gwiazdek | 0,9 x 0,9 cm oraz 0,4 x 0,6 cm |
| Przybliżona waga | 1,12 g |
| Typ zapięcia | Wiszące |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.