Kolczyki Złote Wiszące - Gwiazdki
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki przeciągane zdobione na końcach gwiazdką. |
| Długość kolczyka | 6,5 cm |
| Wielkość gwiazdki | 0,7 x 0,7 cm |
| Przybliżona waga | 0,78 g |
| Typ zapięcia | Przeciągane |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.