Kolczyki Złote Wiszące - Księżyc Słońce Serce
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.67
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki wiszące wraz z elementami ozdobnymi księżyc, słońce, serce. |
| Długość kolczyka | 6,7 cm |
| Długość elementu ozdobnego | Pałeczka - 1,0 cm |
| Wielkość elementu ozdobnego | Średnica słońca – 0,8 cm , Wysokość serca - 0,7 , Wysokość księżyca - 1,0 cm |
| Przybliżona waga | 1,78 g |
| Typ zapięcia | Przeciągane przez ucho |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.