Kolczyki Złote Wiszące - Kulki 6,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.67
OPIS
| Opis produktu | Złote długie wiszące kolczyki wraz z elementami ozdobnymi kulka oraz pałeczka. Przeciągane przez ucho. |
| Długość kolczyka | 6,5 cm |
| Długość elementu ozdobnego | pałeczka : ok 1,0 cm / kuleczka : ok 0,4 cm |
| Przybliżona waga | 1,14 g |
| Typ zapięcia | Przeciągane przez ucho |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
Dane techniczne
| Zapięcie Kolczyka | Przeciągane |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.