Kolczyki Złote Wiszące - Łapacz Snów
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.71
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki wiszące o kształcie łapacza snów - obwódka w białym grawerowanym złocie o zapięciu typu sztyft. |
| Długość kolczyka | 3,0 cm |
| Średnica elementu ozdobnego | 1,3 cm |
| Przybliżona waga | 2,11 g |
| Typ zapięcia | Sztyft |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte i białe |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
Dane techniczne
| Zapięcie Kolczyka | Sztyft |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.