Złoty Łańcuszek - Pancerka Grawerowana 50 cm
Cena regularna:
3 584,00 zł
Promocja trwa do 31 maja 2026
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.5
OPIS
| Opis produktu | Złoty łańcuszek o splocie Pancerki Grawerowanej obustronnie. |
| Długość łańcuszka | 50 cm |
| Przybliżona grubość splotu | 0,2 cm |
| Przybliżona waga | 4,37 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
Dane techniczne
| Długość Łańcuszka | 50 cm |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.