Kolczyki Złote - Wiszące Pałeczki Duo
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
3.5
OPIS
| Opis produktu | Złote wiszące kolczyki o formie podłużnej pałeczki po środku zdobionej białym grawerowanym złotem. Kolczyki posiadają zapięcie typu angielskiego. |
| Długość kolczyka | 4,3 cm |
| Długość elementu ozdobnego | 2,7 cm |
| Przybliżona waga | 1,9 g |
| Maksymalna szerokość | 0,5 cm |
| Typ zapięcia | Angielskie |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte i Białe |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.