Kolczyki Złote Wiszące - Podłużne Max
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote długie podłużne kolczyki wiszące o zapięciu typu sztyft. |
| Długość kolczyka | 5,0 cm |
| Przybliżona waga | 1,94 g |
| Szerokość kolczyka | 0,2 cm |
| Typ zapięcia | Sztyft |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
Dane techniczne
| Zapięcie Kolczyka | Sztyft |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.