Kolczyki Złote - Wiszące Skręcone Owale
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote wiszące kolczyki o kształcie skręconych owali na angielskim zapięciu. |
| Długość kolczyka | 6,0 cm |
| Wielkość elementu ozdobnego | 4,2 x 1,8 cm |
| Przybliżona waga | 2,99 g |
| Typ zapięcia | Angielskie |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.