Kolczyki Złote z Mini Blaszkami
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.33
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki wiszące z elementami ozdobnymi o kształcie prostokątów/ blaszek. Zapięcie na sztyft. |
| Długość kolczyka | 4,0 cm |
| Przybliżona Waga | 1,4 g |
| Długość elementu ozdobnego | 0,8 cm |
| Typ zapięcia | Sztyft |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
Dane techniczne
| Zapięcie Kolczyka | Sztyft |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.