Naszyjnik Złoty - Labradoryt
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złoty naszyjnik z podłużnym elementem ozdobnym wraz z labradorytem. |
| Długość łańcuszka | 45,0 cm |
| Wielkość elementu ozdobnego | całkowita długość : 3,0 cm, wielkość labradorytu : 0,7 x 1,1 cm |
| Przybliżona waga | 6,17 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kamień | Labradoryt |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.