Kolczyki Złote - Labradoryt
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote wiszące kolczyki zdobione kamieniem labradoryt na zapięcie typu angielskiego |
| Długość kolczyka | 3,5 cm |
| Wymiar elementu ozdobnego | 0,7 x 1,1 cm |
| Przybliżona Waga | 6,32 g |
| Typ zapięcia | Angielskie |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Labradoryt |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.