Naszyjnik Złoty - Motyl Ażurowy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.25
OPIS
| Opis produktu | Złoty naszyjnik z elementem ozdobnym o kształcie motyla. Lato |
| Długość łańcuszka | 45 cm w tym 3,0 cm przedłużki |
| Wielkość elementu ozdobnego | 2,3 x 2,0 cm |
| Przybliżona waga | 2,5 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
| Możesz również zobaczyć TUTAJ : | VIDEO INSTAGRAM |
Dane techniczne
| Długość Naszyjnika | 43 cm |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.