Naszyjnik Złoty - Muszelka
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Naszyjnik w kolorze żółtego złota z elementem ozdobnym w kształcie muszelki. Lato |
| Długość łańcuszka | 42 cm |
| Wymiary elementu ozdobnego | 1,4 x 0,8 cm |
| Przybliżona waga | 2,21 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
| Możesz również zobaczyć TUTAJ : | VIDEO INSTAGRAM |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.