Naszyjnik Złoty - Muszelka z Perłą
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złoty naszyjnik z elementem ozdobnym w kształcie muszelki oraz małej perełki. Lato |
| Długość łańcuszka | 45 cm |
| Wymiary elementu ozdobnego | 1,5 x 0,5 cm |
| Przybliżona waga | 2,49 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Perła |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
| Możesz również zobaczyć TUTAJ : | VIDEO INSTAGRAM |
Dane techniczne
| Długość Naszyjnika | 45 cm |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.