Naszyjnik Złoty - Różaniec Czarny
Cena regularna:
1 564,00 zł
Promocja trwa do 31 maja 2026
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złoty różaniec wraz z elementami ozdobnymi : krzyżyk - medalik oraz kulki z czarnej emalii. |
| Długość łańcuszka | 46,0 cm w tym przedłużka 0,5 cm |
| Wielkość elementów ozdobnych | krzyżyk – 1,0 cm, medalik – 0,7 cm |
| Długość elementu wiszącego | 9,0 cm |
| Przybliżona waga | 1,84 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Emalia | Czarna |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.