Pierścionek Złoty - Duża Różowa Cyrkonia
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złoty pierścionek z dużą różową cyrkonią osadzoną w czterech łapkach. |
| Rozmiar | 17 |
| Wymiar centralnej cyrkonii | ok 1,4 x 1,0 cm |
| Waga orientacyjna | 3,5 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Różowa cyrkonia - osadzenie kamienia w czterech łapkach ( wysokość ok 0,8 cm ) |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
SPRAWDŹ ROZMIAR PIERŚCIONKA:
Dane techniczne
| Rozmiar Pierścionków | 17 |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.