Pierścionek Złoty - Obrączka Cienka z Grawerem
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złoty pierścionek w formie obrączki z lekkim zdobnym grawerem. |
| Rozmiar | 16 |
| Szerokość obrączki | ok 0,1 cm |
| Waga orientacyjna | 1,32 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
SPRAWDŹ ROZMIAR PIERŚCIONKA:
Dane techniczne
| Rozmiar Pierścionków | 16 |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.